Pierwsze buty

Pewnie wielu rodziców zastanawia się nad wyborem odpowiednich butów dla dziecka. Każdy z nas chciałby, aby obuwie do nauki chodzenia było właściwie dobrane. Firm, które produkują buty do nauki chodzenia jest wiele, ale którą wybrać? Jakie buty będą najlepsze? Czym się kierować wybierając obuwie dla dziecka?

My postawiliśmy na firmę Emel. Dlaczego? Głównie dlatego, że marka jest dość popularna na rynku, a buciki jakie produkuje spełniają wszystkie nasze kryteria. Po pierwsze emelki są bardzo miękkie, co niewątpliwie wpływa na komfort stopy, a tym samym chodzenia. Wkładka jest miękka, dopasowuje się do stopy wręcz “chodzi” razem z nią. Podeszwa przekręca się w każdą stronę. Buty są bardzo lekkie– co również daje ogromy komfort chodzenia(stawiania pierwszych kroków). Emelki są to buciki ręcznie robione z najwyższej jakości materiałów. Warto również wspomnieć o ich wyglądzie – piękna kolorystyka, różne bardzo ciekawe wzory. Emel oferuje obuwie dla niemowlaków, przedszkolaków oraz dzieci w wieku szkolnym.

Pamiętajmy jednak, że po domu nasze dzieci powinny chodzić boso. Nie istotne czy dziecko raczkuje, czy stawia pierwsze kroki. Boso dzieci ćwiczą równowagę stopy i ciała 😉